Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

KUBEK TERMICZNY – MODNY GADŻET REKLAMOWY

2017-02-16
KUBEK TERMICZNY – MODNY GADŻET REKLAMOWY

        Kubki termiczne od kilku lat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem firm poszukających gadżetów reklamowych. Produkt ten jest atrakcyjny dla klientów i kontrahentów z wielu powodów m.in.:

  • Praktyczność – wiele osób uważa, że to jedna z najważniejszych cech, które powinien spełniać upominek reklamowy. Niefunkcjonalny gadżet szybko może zniknąć z pamięci. Wiele osób nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez napoju, a kubek termiczny to właśnie umożliwia. Warto zuważyć, że taki artykuł świetnie sprawdza się nie tyko zimą ale i latem. 

  • Duża powierzchnia zadruku – kubek termiczny to doskonały nośnik reklamy, pomieści się tam nie tylko logo, ale również atrakcyjne hasło czy ciekawa grafika.

  • Ochrona środowiska – jednorazowe naczynia to zbędny wydatek, a z kubka termicznego można korzystać przez lata.

  • Wygoda – kubki termiczne (w odróżnieniu od termosów) mogą być zabierane dosłownie wszędzie. Nie zajmują wiele miejsca i są bardzo funkcjonalne. 

  • Możliwość personalizacji – dedykacja gadżetu reklamowego konkretnej osobie zwiększa jego atrakcyjność.

        Kubki termiczne to bez wątpienia jedne z ciekawszych pomysłów na promocję marki. W ofercie firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski znajdą Państwo szeroki wybór tych produktów, zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

wróć do aktualności