Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Kufle reklamowe - rekomendowane dla barów i pubów

2020-05-07
Kufle reklamowe - rekomendowane dla barów i pubów
Jednym z ciekawszych, a zarazem bardziej funkcjonalnych gadżetów reklamowych są kufle. Ceramiczne lub szklane, z nadrukiem lub bez niskie albo wysokie – wszystkie sprawią, że klienci twojego baru chętnie będą wracać, aby napić się chłodnego piwa. Sprawdź, dlaczego kufle reklamowe powinny znaleźć się w każdym pubie i jakie rodzaje naczyń mamy w swojej ofercie.
 

Dlaczego warto wyposażyć punkt gastronomiczny w kufle reklamowe?

Warto zaopatrzyć swój punkt gastronomiczny lub browar w kufle reklamowe z wielu powodów. Po pierwsze, dobrane stylem i nadrukiem do reszty wyposażenia lokalu, podniosą jego prestiż i sprawią, że klienci chętniej będą do niego wracali. Jeśli w swoim asortymencie masz wiele rodzajów piw, kufle z nadrukiem są dla ciebie idealną propozycją. Dzięki nim bowiem stworzysz unikalną atmosferę oraz klimat prawdziwej piwiarni. Amatorzy chmielu ponadto zgodnie twierdzą, że piwo, spożywane ze specjalnego kufla, smakuje dużo lepiej, aniżeli ze zwykłej szklanki. Kufel reklamowy, ze specjalnym nadrukiem na zamówienie będzie także doskonałym pomysłem na prezent! Wystarczy umieścić na nim imię solenizanta lub napis, nawiązujący do jego cech charakteru czy też hobby.
 

Jakiego rodzaju kufle znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie najdziesz wiele różnego rodzaju kufli reklamowych w tym kufle:
  • ceramiczne,
  • szklane,
  • małe,
  • duże,
  • z nadrukiem,
  • bez nadruku.

Kufle szklane występują w dwóch wersjach: o pojemności 0,5 litra i 400 mililitrów. Bardzo ciekawą propozycją są także oryginale kufle ceramiczne w kolorze kremowym lub białe z dowolnym wzorem. W naszej ofercie posiadamy ceramiczne kufle wysokie i niskie.

Ponadto oprócz kufli posiadamy w sprzedaży także reklamowe filiżanki, szklanki oraz kubki i całe gotowe zestawy naczyń. Jeśli jesteś właścicielem pubu lub baru zwróć także uwagę na naszą bogatą ofertę odzieży gastronomicznej. Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z najwyższą starannością.
wróć do aktualności