Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Latarki i lampki jako nośniki reklamowe

2021-04-01
Latarki i lampki jako nośniki reklamowe
Chcesz zaskoczyć swoich klientów i kontrahentów wyjątkowymi gadżetami reklamowymi? Podaruj im lampki i latarki z logo twojej firmy! Sprawdź, jakie produkty dla ciebie przygotowaliśmy.
 

Latarki jako nośniki reklamowe

Jednym z lepiej sprawdzających się gadżetów reklamowych są lampki USB, przeznaczone do laptopów, power banków oraz innych urządzeń elektronicznych. Poręczne i wygodne w użytkowaniu, stanowią doskonałe źródło światła, a jednocześnie, ozdobione odpowiednią reklamą, przypominać będą o twojej firmie. Co więcej, lampki USB z pewnością przypadną do gustu potencjalnym klientom lub kontrahentom, gdyż są to produkty niezwykle uniwersalne. Dzięki giętkiemu przewodowi lampkę można ustawić zgodnie z indywidualnymi potrzebami: bliżej lub dalej oświetlonego przedmiotu. Diody LED, w które zostały wyposażone oferowane przez nas lampki, świecą przez osiem tysięcy godzin jasnym światłem, niedrażniącym oczu i niepowodującym ich dyskomfortu. Lampka posiada złącze USB 2.0, które podłącza się do portu USB w dowolnym urządzeniu elektronicznym.
 

Latarka nie tylko na podróż

Kolejnym, poręcznym i funkcjonalnym gadżetem reklamowym będą latarki, które przydadzą się zarówno w trakcie krótszych i dłuższych podróży, jak i w codziennym życiu. Oferowane przez nas praktyczne latarki o sześciu diodach zapewnią doskonałe oświetlenie, a także reklamę twojej firmy. Logo można umieścić pośrodku aluminiowego korpusu, dzięki czemu będzie ono doskonale widoczne. Co więcej, latarki mieszczą się bez problemu w kieszeni, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie.

Oprócz latarek polecamy również eleganckie zestawy, składające się z latarki i scyzoryka. Obdarowani nimi klienci będą przygotowani na każdą sytuację w trakcie wyjazdów służbowych i prywatnych. Każdy zestaw zawiera aluminiową latarkę z dziewięcioma diodami oraz wielofunkcyjny scyzoryk. Reklamę można wygrawerować na obydwu elementach.

Oprócz zwykłych latarek w naszej ofercie posiadamy latarki czołowe, latarki bezpieczeństwa, latarki kieszonkowe i na głowę. Każda stanowi idealny gadżet reklamowy, na którym logo oraz nazwa twojej firmy będą prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie.
wróć do aktualności