Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Murowany hit, czyli gadżety dla branży budowlanej

2022-02-03
Murowany hit, czyli gadżety dla branży budowlanej

Firmy, które inwestują w gadżety reklamowe, zwykle starają się, aby były praktyczne, a do tego możliwie jak najbardziej nawiązywały do odbiorcy, który je otrzyma. Inne upominki sprawdzą się w przypadku dzieci, a inne w przypadku prawników, lekarzy czy sportowców. Nietypową grupą jest na przykład branża budowlana. Na jakie akcesoria reklamowe warto postawić w tym przypadku?

Odzież reklamowa, czyli upominek, który zawsze się sprawdzi 

Poszukując firmowych gadżetów, warto zastanowić się, co najbardziej może się przydać osobom obdarowanym. Jeżeli chodzi o omawianą branżę budowlaną, to niewątpliwie godna uwagi jest odzież reklamowa. Odzież robocza z nadrukiem to prezent, który będzie przede wszystkim praktyczny. Mogą to być na przykład kamizelki odblaskowe, t-shirty, polary czy wiatrówki, których nigdy dość dla osób pracujących w tej branży. Warto również wspomnieć, że dobrze zdecydować się na wykonanie spersonalizowanego nadruku. Może to być na przykład logo firmy czy chwytliwe hasło reklamowe. Dzięki temu upominki promocyjne będą przy okazji stanowiły ciekawą formę reklamy, która jest jednym z ważniejszych celów takiej inwestycji.

Jakie inne gadżety przydadzą się branży budowlanej? 

Firmy, które zastanawiają się nad tym, jakie gadżety reklamowe mogą się przydać branży budowlanej, mogą wziąć pod uwagę upominki, które ułatwią czy uprzyjemnią im pracę. Na uwagę zasługują na przykład miarki, które niewątpliwie przydają się pracownikom budowlanym. Kolejnym prezentem mogą być różnego rodzaju latarki i lampki. Szczególnie przydatna może się okazać tak zwana czołówka. Biorąc pod uwagę aurę panującą za oknem, na uwagę zasługują też kubki termiczne czy termosy.

Ciepła kawa lub herbata to napoje, które są nieocenionym wsparciem podczas pracy w niskich temperaturach. Co więcej, podobnie jak w przypadku innych upominków nadruk sprawi, że taki kubek stanie się ciekawą formą reklamy. Nie sposób również nie wspomnieć o prezentach, które sprawdzą się w przypadku właściwie każdej branży. Mogą to być na przykład smycze, długopisy albo różnego rodzaju gadżety elektroniczne.

wróć do aktualności