Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Najlepsze pomysły na gadżety reklamowe dla zmotoryzowanych

2021-09-27
Najlepsze pomysły na gadżety reklamowe dla zmotoryzowanych

Jedną ze skuteczniejszych form promocji firmy są gadżety reklamowe. Praktyczne akcesoria są zawsze chętnie przyjmowane przez potencjalnych klientów. Warto jednak zadbać o to, aby były dobrej jakości, ponieważ stanowią wizytówkę firmy, a do tego od ich jakości zależy, czy przydadzą się obdarowanym osobom. Oprócz tego ważne jest też, aby dopasować rodzaj gadżetów do grupy osób, do której mają trafić. W dzisiejszym wpisie skupimy się na gadżetach dla zmotoryzowanych. Co może im się przydać?

Praktyczne gadżety dla każdej zmotoryzowanej osoby, czyli brelok i kubek termiczny

Zastanawiając się, w jakie gadżety reklamowe warto zainwestować, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę to, do kogo mają trafić. Dobrze, jeżeli obdarowana osoba będzie korzystała z upominku jak najczęściej, ponieważ dzięki temu jej świadomość dotycząca marki, od której otrzymała prezent, będzie rosła. Jeżeli chodzi o zmotoryzowane osoby, to z pewnością każdej z nich przyda się brelok.

To praktyczny gadżet, który może być przypięty zarówno do kluczy od samochodu, jak i tych od domu. Ciekawy kształt i estetyczny nadruk są gwarancją, że obdarowana osoba będzie go wykorzystywać. Co więcej, można również wybrać brelok z otwieraczem, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność gadżetu. Dobrym pomysłem jest również inwestycja w kubki termiczne. Wielu osobom trudno wyobrazić sobie dłuższą podróż bez ciepłej kawy lub herbaty. Właśnie dlatego kierowcy często zabierają ze sobą napoje na drogę.

Jakie jeszcze gadżety mogą się przydać zmotoryzowanym?

Wśród gadżetów przydatnych dla zmotoryzowanych mogą się znaleźć również smycze reklamowe. Niektórzy wolą przypinać je do kluczy zamiast breloka. Zastanawiając się nad upominkiem dla zmotoryzowanych, nie sposób nie wymienić akcesoriów, które mogą się przydać w samochodzie. Mowa tutaj na przykład o metalowej ładowarce samochodowej albo o power banku, który jest równie praktyczny.

Kolejnym gadżetem, który spodoba się zmotoryzowanym, jest plecak albo torba. Podczas częstego przemieszczania się takie akcesoria są bardzo potrzebne. Dobrym pomysłem są też parasole, ponieważ to przydatny gadżet, który z pewnością przyda się każdemu kierowcy, kiedy będzie musiał wysiąść z auta w czasie deszczu.

wróć do aktualności