Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Nietypowe gadżety reklamowe

2020-02-03
Nietypowe gadżety reklamowe
Firmy produkujące gadżety reklamowe prześcigają się w najróżniejszych pomysłach na rzeczy, które mogą promować inne przedsiębiorstwa. Logo czy nazwa klienta może znaleźć się już nie tylko na kubku, czy długopisie, ale na wielu innych przedmiotach takich jak ładowarki do telefonów, parasole, zegarki czy zabawki dla dzieci. Gadżety te są rzadziej spotykane, dlatego przyciągają uwagę, co przekłada się na wzrost zainteresowania reklamowaną firmą. 

 

Co może być nośnikiem reklamy?

Dziś nośnikiem reklamy może być już niemal wszystko. Każdy w swoim życiu choć raz trzymał w ręku długopis z wygrawerowaną nazwą jakiejś firmy. Nie wszyscy wiedzą jednak, że logo przedsiębiorstwa można umieścić na przykład na urządzeniach do robienia baniek mydlanych. Jest to doskonały pomysł, aby reklamować firmę wśród najmłodszych i ich rodziców. Dzieciom spodobają się także puzzle, jo-jo oraz akcesoria szkolne. Starszym na pewno przypadną do gustu słuchawki, a aktywnym — lampki do roweru oraz torby sportowe. Osoby pracujące pod presją, docenią kulki antystresowe, a te, które często wyjeżdżają — poduszki podróżne. 

 

Jak wybrać odpowiedni dla swojej firmy gadżet?

Solidny oraz ciekawy gadżet reklamowy, przy małym nakładzie pracy, przynosi zadowalające efekty, podkreślając pozycję firmy oraz wzbudzając do niej większe zaufanie klientów i kontrahentów. Aby odpowiednio spełniał on swoją funkcję, warto zastanowić się, co najbardziej zainteresuje osoby, do których ma trafić. Musi łączyć się on też z misją przedsiębiorstwa, które ma reklamować. Dziś na rynku dostępne są gadżety spersonalizowane na przykład dla danego regionu w Polsce oraz uniwersalne. Nawet dla najbardziej wymagających znajdzie się coś, co spełni ich oczekiwania.
wróć do aktualności