Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Okulary przeciwsłoneczne jako idealna powierzchnia reklamowa na lato

2022-03-16
Okulary przeciwsłoneczne jako idealna powierzchnia reklamowa na lato

Chociaż polskie lato trwa bardzo krótko, większość osób stara się wykorzystać ten słoneczny czas do maksimum. Nic więc dziwnego, że wiele firm tworzy swoje gadżety reklamowe właśnie z myślą o tej szczególnej porze roku. Przykładem ciekawego, użytecznego i modnego produktu są okulary przeciwsłoneczne. Dlaczego są one tak wartościową powierzchnią reklamową? Temat ten omawiamy w naszym artykule.
 

Okulary przeciwsłoneczne jako gadżet na różne okazje

Gadżet reklamowy, jakim są okulary przeciwsłoneczne, sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Duże znaczenie ma przede wszystkim stylistyka i jakość wykonania danej propozycji. W zależności od charakteru sprawdzą się one bowiem jako podarunek dla partnerów biznesowych, prezent dla przybyłych na wydarzenie gości lub darmowy gadżet dla uczestników bardziej masowej imprezy. Oczywiście do pierwszej grupy powinny trafić starannie dobrane, stworzone z dbałością o detale produkty, które zachwycą swoim wyglądem. W przypadku większych wydarzeń można zastosować - przede wszystkim ze względu na dużą liczbę uczestników - lżejsze, niespersonalizowane propozycje, które jednak wciąż powinny wyróżniać się jakością.

Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę, w której zawarliśmy rozwiązania na każdą kieszeń. Wybór dotyczy jednak nie tylko ceny, ale także rozmiaru, koloru, wykonania i samego projektu reklamowego.
 

Dlaczego okulary to świetna powierzchnia reklamowa?

Niektórzy wykorzystują jednak argument, że okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się małą powierzchnią reklamową, przez co nie mogę być skuteczne w docieraniu do potencjalnych klientów. Nie jest to jednak prawda. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że skuteczna reklama nie musi być krzykliwa lub rażąca. Wręcz przeciwnie, w czasach, gdy do klientów dociera zbyt duża ilość informacji, o wiele korzystniejsze staje się wykorzystanie bardziej minimalistycznych, "lżejszych" pomysłów. Jest to także zgodne z panującymi obecnie trendami, w których liczy się jakość, a nie ilość.

Przewaga okularów słonecznych wynika także z faktu, że stanowią one przydatny gadżet, który warto wykorzystywać, a nie tylko trzymać w domu. Dzięki wyważonemu projektowi, złożonemu np. jedynie z logo firmy, klient z chęcią nosi otrzymane okulary, jednocześnie propagując wiedzę o danej firmie. Praktyka pokazuje, że właśnie takie, przydatne i przemyślane, rozwiązania są sposobem na zyskanie większej ilości nowych klientów.

wróć do aktualności