Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Parasol - ochrona przed deszczem i miejsce na reklamę

2021-04-15
Parasol - ochrona przed deszczem i miejsce na reklamę

Parasol to nie tylko niezbędna ochrona przed deszczem, zwłaszcza w polskiej strefie klimatycznej. Jest on bowiem również idealnym miejsce na reklamę: na jego zewnętrznej stronie umieścić można logo firmy lub chwytliwe hasło reklamowe, które następnie będzie funkcjonować w przestrzeni publicznej. Sprawdź, w jakiej roli sprawdzi się parasol z reklamowym nadrukiem oraz jakie modele mamy w naszej ofercie.
 

Parasol jako gadżet reklamowy

Parasol z reklamowym hasłem lub logotypem firmy doskonale sprawdzi się na targach, konferencjach oraz na innych, branżowych imprezach, na których może być rozdawany w charakterze drobnego upominku. Może również stanowić gadżet, którym będziesz obdarowywał swoich partnerów biznesowych. Jeśli chcesz poprawić wizerunek swojej firmy w oczach pracowników i klientów, umieść przy wejściu stojak z firmowymi parasolami, które będą do dyspozycji osób, pojawiających się w biurze. Okażą się szczególnie przydatne w przypadku nagłego załamania pogody.

Pamiętaj, aby na parasole, mające służyć również jako gadżety reklamowe, wybierać produkty jedynie najwyższej jakości, które nie będą się psuć i które należycie spełniać będą swoje praktyczne funkcje. W ten sposób wpłyniesz na pozytywny, solidny wizerunek swojego przedsiębiorstwa.
 

Jakie modele parasoli mamy w naszej ofercie?

Parasol doskonale sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego, gdyż posiada dużą powierzchnię, którą można zadrukować. Z drugiej strony, jeśli zależy Ci na dyskretnej, subtelnej reklamie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić na parasolu jedynie niewielkie, reklamowe akcenty lub samą nazwę firmy. W naszej ofercie posiadamy parasolki ręczne, automatyczne, składne lub nie, a także modele dziecięce. Kupując parasol, warto zdecydować się na spersonalizowane dodatki do niego, takie jak na przykład pokrowiec na parasol. Wyjątkowym gadżetem reklamowym będą parasolki w nietypowych, oryginalnych kształtach, takich jak serce, dzwon czy sześciokąt, a także w nietypowych rozmiarach: XXL lub mini. Klientom VIP lub ważnym partnerom biznesowym podaruj w prezencie elegancki parasol z wytrzymałą, niezwykle estetyczną, drewnianą rączką.

wróć do aktualności