Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

PARASOLE REKLAMOWE

2017-02-23
PARASOLE REKLAMOWE

      Zaskoczył Cię deszcz? To może być nieprzyjemne doświadczenie zwłaszcza w drodze na spotkanie biznesowe. Małe składane parasole lub mocne parasole sztormowe nie tylko ochronią Cię przed deszczem, ale i dumnie będą eksponować logo Twojej firmy.

      Parasole reklamowe to zdecydowanie efektywne narzędzia marketingowe. Nie dziwi nas fakt, że gadżety te na stałe wpisały się w budżet marketingowy i są chętnie wybierane przez firmy. Parasol niesie ze sobą przesłanie, że chronimy obdarowanego przed deszczem, więc podświadomie nasza firma będzie kojarzona z bezpieczeństwem i troską o klienta. O ile klienta ucieszy nawet droby gadżet reklamowy, o tyle prezent, który posiada duże walory użytkowe jak parasol  zostanie odebrany znacznie bardziej pozytywnie. Duża powierzchnia nadruku to kolejna duża zaleta parasola reklamowego. Im większa powierzchnia tym większa siła przekazu.  Ponadto,  parasole są noszone na odpowiedniej wysokości, dzięki której logo i nazwa naszej firmy będzie doskonale widoczna.

     Stwórz widoczny przekaz i ciesz się ochroną przeciwdeszczową zarazem. W ofercie firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski znajdziesz parasole w wielu kolorach, kształtach i wielkościach – serdecznie zapraszamy!

                                                          
wróć do aktualności