Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Pendrive z nadrukiem. Niezbędnik miłośników elektroniki

2020-07-28
Pendrive z nadrukiem. Niezbędnik miłośników elektroniki

Pendrive to potocznie używana nazwa dla pamięci USB. Jest to urządzenie przenośne, które zawiera pamięć nieulotną typu flash. Używane jest do przenoszenia danych pomiędzy komputerami, a także innymi urządzeniami, które mogą obsługiwać pamięć USB. Szturmem podbiły serca nie tylko miłośników elektroniki, ale także zwykłych użytkowników komputera. Szerokie wykorzystanie tego gadżetu sprawia, że stał się jednym z chętniej wybieranych przedmiotów do personalizacji.

Działanie na rynku firm z różnych branż wymaga systematycznego przypominania klientom o oferowanych produktach i usługach. Jednym z lepszych sposobów są gadżety z nadrukowanym logotypem firmy, personalizowanym napisem lub ciekawą grafiką. Duża siła oddziaływania pamięci przenośnej wynika z tego, że każdorazowe wgrywanie danych na pendrive, łączy się z kontaktem użytkownika  z logo marki, które znajduje się na jego obudowie.

 

Postaw na jakość gadżetu

Umieszczanie nadruku na pamięci USB skutkuje zwiększeniem rozpoznawalności marki. Gadżety promocyjne tego typu powinny jednak charakteryzować się wysoką jakością. Oferowane przez nas produkty sprawdzają się w codziennym użytku, a dobra jakość produktu skutkuje także dłuższym czasem jego użytkowania w niezmienionej formie. Wyblakły, rozmazany lub zanikający napis, a także źle dobrane kolory mogą skutkować niechęcią do sięgania po dany pendrive. A to z kolei może przenieść się na negatywne postrzeganie marki, która chce za jego pomocą wypromować swoje usługi. Estetyczne wizualnie gadżety przekładają się na postrzeganie marki jako firmy godnej zaufania i szanującej klienta.

 

Dlaczego pendrive jest dobrym miejscem na reklamę?

Pamięć USB jest przedmiotem, z którym wiele osób ma styczność każdego dnia. Z tego względu w czasach, w których nowe technologie stały się nieodłącznym elementem naszego życia, pendrive zyskał miano gadżetu reklamowego numer jeden. Obdarowane osoby mogą korzystać z pendrive' a przez bardzo długi czas co sprawia, że pamięć USB wpisuje się w kryteria idealnego gadżetu reklamowego. Konsekwencją jest wzrost rozpoznawalności marki przy jednoczesnym zachowaniu praktyczności pamięci USB. 

wróć do aktualności