Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Podsumowanie REMADAYS WARSAW

2017-03-09
Podsumowanie REMADAYS WARSAW

RemaDays Warsaw – wielkie branżowe święto już za nami. 13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii przeszła do historii.

Na powierzchni 35 000 m2 swoją ofertę zaprezentowało 768 dostawców, w tym blisko 100 z zagranicy. Już pierwszego dnia odwiedzających było o wiele więcej niż w poprzednich latach, a po trzech dniach imprezy zanotowano rekordową liczbę blisko 21 tysięcy zwiedzających (wzrost o ponad 10%). Tegoroczna impreza cieszyła się rekordowym zainteresowaniem gości z zagranicy (wzrost o 53%), czego dowodem była wizyta przedstawicieli z blisko 50 państw. Warto zaznaczyć, że 36% przedstawicieli firm Polski oraz 65% z zagranicy to nowe firmy odwiedzające targi RemaDays.

Goście targów mieli okazję podnieść swoją wiedzę na RemaCongress. Pierwszego dnia targów cykle wykładów prowadzili przedstawiciele firmy Texet Poland z profesorem Leszkiem Balcerowiczem oraz prezesem zarządu i założycielem New Wave Group, Torstenem Janssonem, na czele. Zainteresowaniem cieszyły się również prelekcje prowadzone przez: Katarzynę Ruś, Piotr Wojciechowskiego, Aleksandrę Pocheć, Iwonę Studzińską oraz Agnieszkę Rudnicką.

Tłumy zwiedzających, nawiązane kontakty biznesowe, liczba podpisanych umów i doskonała atmosfera udowodniły, że „13” nie musi być pechowa.


Źródło: http://remadays.com/pl/strona-glowna/
wróć do aktualności