Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁPRACĘ I PODSUMOWANIE ROKU 2016

2016-12-23
PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁPRACĘ I PODSUMOWANIE ROKU 2016

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Firma Studio Siedem Grzegorz Żółtowski życzy wszystkim klientom i partnerom ciepłych i rodzinnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku. Głęboko wierzymy, że rok 2017 przyniesie nam wszystkim szczęście i satysfakcję, a każdy z nas zacznie nowy rok z wielkimi pokładami energii i determinacji.

Koniec roku to też idealny moment na podsumowanie tegorocznych wyników firmy. Pragniemy podziękować Państwu za owocną współpracę i zaufanie. Rok 2016 był dla nas czasem pracowitym i wyjątkowym. Jesteśmy już od ponad 18 lat na rynku i z każdym kolejnym rokiem stawiamy sobie coraz większe wymagania. Staramy się systematycznie zbliżać się do doskonałości. Jednym z osiągnięć 2016 roku było ulepszenie systemu zarządzania zamówieniami. Unowocześnienie systemu zdecydowanie ułatwiło dokonywanie zakupów przez naszych klientów.

Ciągły rozwój - to hasło które towarzyszy nam cały czas. Dokonujemy zmian aby nasi klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni. Nie udałoby nam się tego osiągnąć bez dobrze dobranego zespołu. Sukces firmy jest sukcesem nas wszystkich. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie, bez was nie byłoby to możliwe. Dziękujemy wszystkim Firmom, które stały się naszymi wieloletnimi partnerami, a Agencjom Reklamowym dziękujemy za wsparcie.

wróć do aktualności