Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

POWERBANKI REKLAMOWE

2017-05-26
POWERBANKI REKLAMOWE

Powerbank to nowoczesne, mobilne źródło energii, które na zawsze pozwoli zapomnieć o kłopocie z rozładowanym sprzętem. Jest to kolejny niezbędnik ułatwiający życie w obecnym świecie. Naładowany powerbank może nam posłużyć jako ładowarka do telefonu czy tabletu gdy nie mam dostępu do gniazdek elektrycznych. Ponadto, jego kompaktowe wymiary sprawiają, że możemy mieć go zawsze w zasięgu ręki.

Co ważniejsze powerbank to również doskonały gadżet reklamowy. Dzięki umieszczeniu na nim hasła może stanowić idealny dodatek służący do promocji firmy. Dzięki dużej oraz płaskiej powierzchni zewnętrznej można na nich umieścić dowolne logo czy też slogan reklamowy danego przedsiębiorstwa. Produkty te sprawdzają się idealnie jako funkcjonalne i praktyczne gadżety reklamowe, które nie zostaną odrzucone, ale będą służyć Twojemu partnerowi przez długi okres.  

Oferta naszego serwisu zawiera całą gamę urządzeń typu powerbank. Wszystkie oferowane modele można oznakować dowolnym  nadrukiem promocyjnym, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski: https://www.studiosiedem.com.pl/kategoria-powerbanki,41.html

wróć do aktualności