Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Propozycje upominków reklamowych ze skóry

2019-11-05
Propozycje upominków reklamowych ze skóry
Upominki reklamowe powinny nawiązywać do działalności i specyfiki firmy, którą promują. Ich kolorystyka, przeznaczenie oraz sposób wykonania muszą korespondować z marką. Skórzane upominki reklamowe mają szerokie zastosowanie, są eleganckie i praktyczne. Oto przegląd artykułów skórzanych, które sprawdzą się jako gadżet reklamowy.

 

Symbol klasycznej elegancji, także w ekologicznym wariancie

Skórzana odzież, a także buty, torebki oraz dodatki utożsamiane z wysoką jakością i luksusem. Meble skórzane także należy traktować w kategoriach inwestycji. Odpowiedni sposób czyszczenia i konserwacji naturalnej skóry powoduje, że wykonane z niej produkty są miękkie, ale przy tym trwałe i odporne na działanie wody. Skóra to materiał kojarzący się z klasyczną elegancją, dyskretnie podkreślający dobry gust. Pasek ze skóry, portfel lub rękawiczki z tego materiału to ciekawy pomysł na stylowy i uniwersalny prezent. Alternatywą dla tego materiału jest ekologiczna skóra, dostępna w niższej cenie, ale przede wszystkim odpowiednia dla osób, którym bliski jest dobrostan zwierząt. Popularność ekoskóry rośnie, stąd produkuje się z niej także gadżety reklamowe.

 

Upominki reklamowe wykonane ze skóry

Galanteria skórzana, czyli kategoria obejmująca takie produkty jak portfele, portmonetki, zestawy piśmiennicze oraz wizytowniki to znakomity pomysł na elegancki upominek reklamowy. Wytłoczenie subtelnego logotypu marki lub umieszczenie produktu w stylowym pudełku z nazwą firmy zapewni dobry efekt marketingowy. Do wyboru są ponadto breloczki, teczki i torby na dokumenty, a także pokrowce na klucze czy etui na karty, długopisy bądź dokumenty. Nawet podstawka pod karteczki może nabrać eleganckiego charakteru, jeśli wykonamy ją ze skóry. Takie gadżety to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla przedstawicieli biznesu. Skórzany upominek reklamowy ucieszy także osoby, które często wyjeżdżają w delegacje. Portfele podróżne pozwalają uporządkować potrzebne dokumenty i bilety, a teczka ułatwi wygodny transport wszystkich potrzebnych materiałów.
wróć do aktualności