Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Przykłady gadżetów reklamowych w stylu eko

2021-01-21
Przykłady gadżetów reklamowych w stylu eko
Bycie eko jest w modzie, dlatego coraz więcej firm stara się dotrzeć do nowych klientów oraz przypomnieć o swoim istnieniu dzięki ekologicznym gadżetom reklamowym. Jest to nie tylko skuteczny sposób promocji marki, ale także sposób na ochronę środowiska naturalnego. Wyjaśniamy, w jakie eko gadżety reklamowe warto zainwestować.
 

Czym właściwie są eko gadżety reklamowe?

Jakie produkty zaliczamy do grupy eko gadżetów? Przede wszystkim produkty, które zostały wykonane z naturalnych materiałów, materiałów z recyklingu lub materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, co sprawia, że w mniejszym stopniu ich produkcja odbija się na stanie środowiska naturalnego. Do eko gadżetów reklamowych zaliczyć możemy przede wszystkim produkty wykonane z drewna, kartonu i makulatury oraz organicznej bawełny. Nie brzmi interesująco? W rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Z naturalnych, niemalowanych chemicznymi farbami i niebarwionych materiałów mogą powstać użyteczne, trwałe i estetyczne gadżety reklamowe, które pozwolą zmienić wizerunek firmy i zaistnieć wśród marek dbających o przyszłość naszej planety.
 

W jakie eko gadżety reklamowe warto zainwestować?

Eko gadżety reklamowe to wiele różnych produktów, które przydają się w codziennym życiu. Warto tutaj wyróżnić m.in. eleganckie długopisy ekologiczne oraz inne artykuły piśmiennicze. Cechują się one nie tylko estetycznym wykonaniem oraz trwałością, ale także wyróżniają się spośród innych gadżetów znikomym, negatywnym wpływem na środowisko naturalne. Wśród eko artykułów piśmienniczych, które znajdują się w naszej ofercie, polecamy także idealne nie tylko dla najmłodszych drewniane kredki w kartonowych opakowaniach, zestawy do kolorowania, zestawy artystyczne, notatniki oraz ekologiczne ołówki. To nie jedyne eko gadżety reklamowe, które mogą Państwo u nas kupić. Chcemy trafić w każdy gust, dlatego oferujemy także m.in. ekologiczne torby na zakupy, drewniane opakowania na wino, eko okulary VR i wiele innych produktów, które doskonale wpisują się w obowiązujące na rynku trendy.
wróć do aktualności