Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Reklama na czterech łapach, czyli słów kilka o gadżetach dla psiaków

2021-12-15
Reklama na czterech łapach, czyli słów kilka o gadżetach dla psiaków
Przedsiębiorstwa, które decydują się na inwestycję w artykuły promocyjne z nadrukiem, zwykle zastanawiają się, co może się przydać ich potencjalnym klientom. Jednak często zdarza się tak, że równie dobrym pomysłem jest zamówienie maskotek, kolorowanek czy innych materiałów reklamowych dla dzieci, co również pozwala nawiązać relację z klientem. Niektóre firmy idą o krok dalej i postanawiają, że ciekawym pomysłem będzie zakup gadżetów dla psiaków, czyli inwestycja w reklamę na czterech łapach. Jakie akcesoria się do tego sprawdzą i dlaczego ich kupno to dobry pomysł?
 

Na jakich gadżetów dla psiaków można umieścić logo firmy? 

Obecnie firmy muszą wykazywać się coraz większą kreatywnością, aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów. Często okazuje się, że gadżety piśmiennicze czy odzież reklamowa to za mało, dlatego ciekawym pomysłem jest inwestycja w akcesoria dla psiaków. Jakie upominki dla czworonogów najlepiej się sprawdzą do promocji firmy? Przede wszystkim praktyczne. Trudno wyobrazić sobie spacer z psiakiem bez smyczy.

Właśnie dlatego smycz z logo firmy czy ciekawą grafiką z pewnością jest dobrym pomysłem na reklamę. Kolejnym gadżetem, który przyda się właścicielowi czworonoga, jest pojemnik na woreczki foliowe.  Do obowiązkowego wyposażenia każdego domu, w którym żyje pies, możemy zaliczyć też miski oraz pojemniki na wodę, których nigdy za wiele. Właścicielom psów mogą szczególnie się przydać miski podróżne, które można z łatwością złożyć i zabrać ze sobą.
 

Dlaczego warto inwestować w gadżety reklamowe dla psiaków? 

Firmy powinny stawiać na takie gadżety reklamowe, które wpasowują się w profil ich działalności, a z drugiej strony przydadzą się ich potencjalnym klientom. Inwestycja w smycze reklamowe czy psie miski to dobry pomysł, aby trafić do serc odbiorców, ponieważ większość osób traktuje zwierzęta jako członka rodziny, a co za tym idzie – ucieszy się z upominku dla nich. Poza tym smycz czy obroża to elementy, które są nieodłączne podczas spaceru, więc dzięki nim pies staje się prawdziwą reklamą na czterech łapach.
wróć do aktualności