Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

REMATV- OD TERAZ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O BRANŻY I GADŻETACH REKLAMOWYCH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

2016-10-19
REMATV- OD TERAZ NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE O BRANŻY I GADŻETACH REKLAMOWYCH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!
Od pierwszego września swoją działalność rozpoczęła internetowa telewizja RemaTV - pierwsza telewizja dla branży reklamy i poligrafii. Jej misją jest dostarczanie branży aktualnych informacji, wiedzy o rynku gadżetów, poligrafii, znakowania, reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz podnoszenia kompetencji pracowniczych przy pomocy materiałów wideo. Twórcą i realizatorem RemaTV jest firma GJC Inter Media, która od 12 lat organizuję Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw oraz wydaję magazyn branżowy Gifts Journal.

OFERTA REMATV:
  • GJC News - videonewsy informujące o wszystkich branżowych wydarzeniach, w tym nowości, zmiany oraz praktyczne i użyteczne informacje dotyczące targów RemaDays Warsaw, OneDay Roadshow oraz o innych imprezach i produktach.
  • GIftsWorld / Print&Technology / Out&InDoor - Każdy z tych działów zawiera materiały video z życia branży reklamowej, relacje z wydarzeń oraz prezentacje wartościowych firm i gadżetów reklamowych
  • Materiały szkoleniowe - dział skierowany dla wszystkich, poszukujących wartościowych informacji i wiedzy z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania, prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji i wielu innych tematów niezbędnych w pracy. Materiały przeznaczone są głównie do handlowców i managerów.

Więcej na www.rematv.pl
wróć do aktualności