Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Rodzaje kalendarzy reklamowych

2019-10-01
Rodzaje kalendarzy reklamowych

Chociaż obserwujemy modę na elektroniczne planery skonfigurowane z kontami internetowymi, to wciąż z dużym zainteresowaniem spotykają się kalendarze papierowe. Doceniane są ich walory estetyczne oraz niezawodność. Co więcej, doskonale sprawdzają się w roli artykułów promujących markę. Zachęcamy zatem do zapoznania się z rodzajami kalendarzy reklamowych.

 

Kalendarz dobrze zorganizowany

W kontaktach biznesowych i oficjalnych niebagatelne znaczenie ma profesjonalizm, o który trudno bez dobrej organizacji. Temu przede wszystkim służą kalendarze: sensownemu zaplanowaniu wydarzeń i uchronieniu nas przed zapomnieniem o którymś z nich. Umieszczone w widocznym miejscu kalendarze ścienne czy biurkowe ułatwiają orientację oraz poruszanie się wśród dat. Dzięki temu, że można na nim umieścić napis czy logo firmy, zadbamy o dyskretną, ale efektowną reklamę naszego przedsiębiorstwa.

 

Reklama z kalendarzem

Kalendarz w działalności zawodowej jest niemal artykułem pierwszej potrzeby – korzysta się z niego codziennie. Skoro tak często się nim posługujemy, to warto uwzględnić go w strategii promującej markę. Kalendarz z logo firmy będzie wdzięcznym upominkiem lub dodatkiem do oferty biznesowej. Ułatwi nam to projekty agencji reklamowej, która proponuje dopasowane do rozmaitych potrzeb rodzaje kalendarzy reklamowych:
 
  • Książkowe – w formatach A4, A5, A6 oraz B5 i B6. Zawierają rozkład pojedynczych dni na stronie lub jednego tygodnia na dwóch stronach. Posiadają eleganckie okładki z ekoskóry w różnych kolorach, ozdobione ciekawymi przeszyciami. Dzięki wykonaniu z kremowego satynowego papieru oraz ozdobnym elementom spełnią funkcję eleganckich organizerów.
  • Biurkowestojące z układem jednego tygodnia lub całego miesiąca na stronę. Niektóre modele wyposażono w elegancką oprawę z ekoskóry. Inne rozwiązanie to kalendarze leżące, dostępne w eleganckiej oprawie lub w wersji ekonomicznej, z gustownym motywem graficznym. Ich cechą wspólną jest miejsce na notatki, a więc pełnią funkcje terminarzy.
  • Ścienne – zawierające obok kalendarium fotografie krajobrazów, postaci, zwierząt czy inne motywy graficzne. Dostępne w wersjach: plakatowej, wieloplanszowej, trójdzielnej oraz stylowej dla VIP-ów.
  • Autorskie – powyższe rodzaje opracowane wg indywidualnych projektów.
wróć do aktualności