Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Rodzaje opasek reklamowych

2021-05-18
Rodzaje opasek reklamowych
Jeśli poszukujemy sposobu na promocję firmy, to możemy wykorzystać opaskę reklamową. Opcja jest niedroga i skuteczna. W Drukarni Studio Siedem możemy zamówić opaski na rękę. Pomysł na reklamowanie marki jest znakomity, bo opaski wyglądają rewelacyjnie i znakomicie się prezentują, a dodatkowo, nigdy nie wychodzą z mody. Opaski reklamowe przyjęły się w reklamie, bo są wygodne i praktyczne. Gadżety sprawdzają się na imprezach, targach i ventach. Występują w wielu kolorach, więc z powodzeniem dopasujemy je do stylistyki brandingu firmy. Reklamowe opaski dają wiele korzyści. Najważniejszą jest zwiększenie bezpieczeństwa, a dla reklamodawcy Opaski wpływają na wizerunek firmy i ułatwiają kontakt. Możemy zamieścić logo, adres strony, adres e-mail itd. Opaski mogą być doskonałą pamiątką, opowiadającą przy tym o firmie, al. Też znakiem rozpoznawczym pracowników firmy.
 

Opaski reklamowe – zastosowanie


Opaski reklamowe mogą być ciekawym upominkiem dla klientów, ponieważ obecnie są na topie. Modny gadżet zawsze mile widziany. Opaski mogą zastępować bilety na koncert i wydarzenia; seminaria biznesowe, spotkania sportowe, szkolenia ogólnopolskie. Uczestnicy mogą otrzymać w różnych kolorach, w zależności od zajmowanych sektorów. Obsługa imprezy zakłada opaski w innym kolorze. Dzięki takiej możliwości wracanie z przerwy do wyznaczonego sektora jest dużo prostsze. Dobrym pomysłem, jak to jest na mitingach, ogólnopolskich szkoleniach i seminariach, wyróżnić trenerów, szkoleniowców, za pomocą koloru opaski. Opaska jest niezwykle wytrzymała i wygląda niebanalnie. Opaski reklamowe mogą służyć także do spinania kabli w wiązki, co zapewnia bezpieczeństwo. Nie tylko na koncertach czy imprezach są stosowane, ale w zakładach produkcyjnych, biurach. Leżące pod nogami kable są narażone na zniszczenia, zagrażając zdrowiu i życiu. Można je stosować wszędzie tam, gdzie są kable. Są produktami wielorazowego użytku, więc możemy zdjąć i ponownie założyć w innym miejscu, lub w celu dopięcia kolejnego kabla.
 

Rodzaje opasek reklamowych


Na rynku występuje wiele opasek reklamowych jak np.: odblaskowe, frotki, bransolety z mikro USB, silikonowe (tłoczone i drukowane), świecące (fluorescencyjne), standard, na nadgarstek z zamkiem, świecące, na ramię z poliestru, rzepowe i wiele innych. Bogaty wybór produktów daje szerokie możliwości zastosowania. Opaska jest ciekawy produktem, więc chętnie noszonym przez obdarowanego. To z kolei wpływa pozytywnie na wizerunek marki. Silikonowe opaski z nadrukiem pozwalają na umieszczenie sloganu reklamowego, hasła, nazwę kampanii społecznej itp. Mają wiele zastosowań. Takie opaski powinny nosić dzieci, rowerzyści, biegacze, dla zwiększenia ich widoczności. Opaski rzepowe są doskonałym miejscem na reklamę. Można umieścić dowolny nadruk. Tego typu reklama jest tania i efektywna. Na materiale można wykonać zamówiony nadruk – na przykład logotyp naszej firmy. Taki gadżet reklamowy sprawdzi się przy różnych okazjach jako tani i efektywny sposób promowania firmy. Możemy wybrać opaski w różnych długościach i kolorach. Modeli jest naprawdę dużo, więc pozostaje tylko podjęcie decyzji, jaki produkt jest najlepszy do promocji naszej firmy.
wróć do aktualności