Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Smycz reklamowa jako przykład praktycznego gadżetu dla biura

2019-10-18
Smycz reklamowa jako przykład praktycznego gadżetu dla biura
Smycz to jeden z niezbędnych akcesoriów biurowych. Gadżet ma praktyczne zastosowanie, a biorąc pod uwagę dostępne warianty, produkt staje się jeszcze bardziej użyteczny. Dlaczego warto zamówić smycze reklamowe i jakie mogą pełnić one funkcje? Zapraszamy do lektury poniższego tekstu!
 

Praktyczne walory smyczy reklamowej

Smycz zapewnia wygodny i szybki dostęp do kluczy, identyfikatorów czy kart magnetycznych. Zdecydowanie usprawnia to poruszanie się po biurze (i przestrzeniach dostępnych dla wybranych osób) i korzystanie z dostępnych w nich urządzeń. Pracownicy nie tylko nie tracą czasu na poszukiwanie potrzebnych kart wstępu czy kluczy, ale też mają pewność, że nie zgubią cennych przedmiotów. Smycz jest potrzebna również gościom (osobom z zewnątrz), którzy na co dzień nie pracują w biurze, ale potrzebują dostępu do wybranych stref. Gadżet utrzymany w firmowych barwach, posiadający logotyp przedsiębiorstwa to eleganckie dopełnienie takiej „wejściówki”. Smycz z miejscem na wejściówkę bądź identyfikator przydaje się również podczas wydarzeń branżowych czy targów. To prosty sposób, aby uniknąć krępującej sytuacji i szybko rozpoznać właściwą osobę. Walor reklamowy smyczy jest niepodważalny: nieskomplikowany gadżet od lat jest wybierany przez przedstawicieli różnych branż. To przykład uniwersalnego produktu, odpowiedniego dla pracowników każdego szczebla.
 
 

Jedna smycz, różne możliwości

Jak łatwo się domyślić, smycze są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, mogą mieć regulowany pasek, różne rodzaje zapięć, wykonuje się je także z bawełny. Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych gadżetów reklamowych jest smycz, która jednocześnie jest kablem od ładowania telefonu komórkowego lub innego urządzenia. Tego typu produkt z pewnością jest ciekawym upominkiem reklamowym. W jednym gadżecie mieszczą się bowiem dwie przydatne funkcje. Kolejnym atrakcyjnym gadżetem reklamowym jest smycz do telefonu, wyposażona w słuchawki oraz adapter do urządzeń popularnych marek. Na uwagę zasługuje także smycz ze wbudowanym portem USB, zapewniającym szybki transfer danych.
 
wróć do aktualności