Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Sposoby umieszczania nadruków na odzieży

2021-05-11
Sposoby umieszczania nadruków na odzieży

Jednym ze sprawdzonych nośników reklamy jest odzież. Reklamodawcy są świadomi tego, jak bardzo ubrania definiują swoich właścicieli. Nosimy nie tylko to, co nam się podoba, ale również zwracamy uwagę na filozofię danej marki oraz pochodzenie i jakość oferowanych przez nią ubrań. Nic dziwnego, że przedsiębiorcy szybko dostrzegli potencjał przemycania treści reklamowych na odzieży. Mianowicie nawet niewielkie elementy promujące firmę mogą odgrywać istotą rolę w świadomości potencjalnych nabywców, którzy spotykając się z osobą, noszącą tego rodzaju ubrania, automatycznie zapamiętują logo, nazwę lub hasło reklamowe jakiegoś przedsiębiorstwa. Takie z pozoru przypadkowe spotkanie z marką może w przyszłości przełożyć się na decyzję o zakupie produktów właśnie tej zapamiętanej firmy.
 

W jaki sposób umieszcza się nadruki na ubraniach?

Sposobów na przemycanie treści reklamowych na odzieży może być wiele. Wśród tych najbardziej znanych są nadruki. Nadruki reklamowe to różnej wielkości elementy, które pojawiają się najczęściej na koszulkach, bluzach, czapkach, szalikach oraz odzieży wierzchniej. W zależności od oczekiwań reklamodawców, nadruki na odzieży mogą przyjmować różnorodne formy. To, jak ma wyglądać nadruk oraz w jakim miejscu na ubraniu ma się znaleźć, zależy wyłącznie od preferencji zleceniodawcy, który dowolnie może wykorzystać swoją przestrzeń reklamową. Nadruki mogą zatem być umieszczane na większej części ubrania bądź też mogą stanowić nieznaczny, ale widoczny element dekoracyjny.
 

W ostatnim czasie to ten drugi sposób zyskuje większe grono zwolenników, gdyż dyskretna ozdoba np. w postaci logotypu nie rzuca się w oczy i nie jest formą nachalnej reklamy, która niekoniecznie przemawia do odbiorców. Co więcej, niewielki napis jest estetyczny i w pierwszej kolejności nie sugeruje, iż koszulka z nadrukiem jest formą reklamy. Większość osób może po prostu potraktować ten element jako część dobrze dobranej stylizacji. Ponadto do sprzedaży można wprowadzić estetyczne komplety ubraniowe, które sprawdzą się w przypadku pracowników danej firmy bądź też pojedyncze rzeczy, które mogą stanowić promocyjny element kampanii reklamowej, który trafi do potencjalnych konsumentów. 
 

Jakie są metody wykonywania nadruków na odzieży?

Za estetyką i spójnością dobierania nadruków do odzieży przemawia przede wszystkim jakość ich wykonania. W naszej ofercie nadruki wykonywane są przy zastosowaniu sprawdzonych technik takich jak np. sitodruk oraz haft komputerowy. Metody te są gwarancją wysokiej jakości nadruków, które obfitują w wyraźne i precyzyjnie wykonane detale. Szeroka dostępność kolorów i kształtów nadruków sprawia, że można je z powodzeniem dopasowywać do różnorodnych stylów i motywów na odzieży. Ponadto wykonywane przez nas nadruki są też wodoodporne i nie niszczą się w trakcie wielokrotnego prania. Takie ubrania można więc nosić wielokrotnie  bez obaw o utratę ich walorów estetycznych.

wróć do aktualności