Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Stacja pogody. Cenny gadżet w Twoim domu

2020-06-01
Stacja pogody. Cenny gadżet w Twoim domu
Masz już dość ciągłego wyglądania za okno i zastanawiania się, „jaka dzisiaj będzie pogoda”? Chcesz zaplanować wypad w najbliższą okolicę na weekend, ale obawiasz się, że ogólnodostępne prognozy pogody się nie sprawdzą? Zainstaluj w swoim domu stację pogody! Domowa stacja pogody z wygrawerowanym, spersonalizowanym napisem, będzie także doskonałym prezentem dla twoich najbliższych! Sprawdź, jak działa i jakie są jej zalety!

 

Jak działają domowe stacje pogody?

Domowe stacje pogody to elektroniczne urządzenia, mające za zadanie określenie warunków pogodowych w najbliższej okolicy ich instalacji. Składają się z:
  • bezprzewodowego czujnika, montowanego na zewnątrz budynku,
  • wyświetlacza elektronicznego, ustawianego w dowolnym miejscu w domu.

Działają dzięki możliwości odbierania przez nie sygnałów radiowych, dzięki którym na stacjach automatycznie ustawiają się data i godzina. Ponadto użytkownik ma dostęp do informacji o bieżących warunkach pogodowych i prognozy przewidywanych zdarzeń atmosferycznych. Dzięki czujnikom, umieszczonym poza budynkiem, dane o temperaturze, ciśnieniu, wilgotności powietrza, kierunku i prędkości wiatru oraz ilości opadów przekazywane są drogą bezprzewodową do stacji.

Domowe stacje pogody mogą także ostrzegać o przewidywanych gwałtownych zdarzeniach oraz zagrożeniach, takich jak silne wiatry czy gwałtowne burze. Kolejną funkcją omawianych urządzeń jest pomiar warunków atmosferycznych wewnątrz budynku, czyli przede wszystkim wilgotności i temperatury powietrza.

 

Dlaczego domowe stacje pogody są cennymi gadżetami?

Oferowane przez nas domowe stacje pogody z dowolnym grawerunkiem mają wiele zalet. Dzięki nim uniknąć można problemu z dostosowaniem stroju do bieżących warunków atmosferycznych, a wszystkie istotne informacje, takie jak temperatura, siła wiatru czy poziom ciśnienia odczytasz z jednego źródła, klikając w odpowiedni przycisk.

Proponowane przez nas urządzenia mają prostą konstrukcję, niewielkie rozmiary, a także są odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czytelny wyświetlacz w postaci monochromatycznego szarego lub ciemnozielonego ekranu ułatwi odczytywanie danych. W naszej ofercie znajdziesz także urządzenia z kolorowym, podświetlanym w nocy  wyświetlaczem. Ekran jest dotykowy, przez co obsługa stacji jest bardzo prosta.

Domowa stacja pogody ze spersonalizowanym napisem, nawiązującym na przykład do urodzin lub rocznicy ślubu, będzie wspaniałym prezentem, zwłaszcza dla osób wrażliwych na zmiany pogody i źle znoszących nagłe spadki ciśnienia atmosferycznego. Dzięki urządzeniu będą one mogły bowiem przygotować się zawczasu na nadchodzące zmiany ciśnienia, co uchroni je na przykład przed migreną. Gadżety reklamowe, jakimi są stacje pogodowe, będą idealnym pomysłem na upominek.
wróć do aktualności