Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Top 5 gadżetów reklamowych które warto wziąć ze sobą na wakacje

2020-01-03
Top 5 gadżetów reklamowych które warto wziąć ze sobą na wakacje

Wyjeżdżając na urlop, pragniemy zapomnieć o pracy, problemach i obowiązkach. Dlaczego by nie wykorzystać tego czasu na promocję swojej firmy, nie wkładając w to żadnego wysiłku? Sprawdź, jakie gadżety reklamowe powinieneś wziąć ze sobą na wczasy.

Wybierz te niezbędne

W naszej walizce muszą się znaleźć niewielkie, ale niezwykle skuteczne  gadżety reklamowe. Nie chcemy przecież męczyć się z ciężkimi torbami, pełnymi różnego rodzaju przedmiotów. Dokonując wyboru, należy przemyśleć, jaką grupę ludzi chcielibyśmy zachęcić do zapoznania się z usługą naszej firmy oraz w jaki sposób moglibyśmy dany gadżet przedstawić. 

Top 5 reklamowych gadżetów wakacyjnych

Istnieją gadżety uniwersalne, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

 

  1. Długopisy - na pewno nie zajmą Ci dużo miejsca w walizce, jeśli weźmiesz ich kilkanaście. Możesz zostawić kilka w hotelowej recepcji (na pewno im się przydadzą). Na pewno znajdzie się ktoś, kto zada pytanie “czy masz coś do pisania?”, lub w przypadkowej rozmowie, długopis posłuży Ci za wizytówkę.
  2. Koc - pomyśl, ile osób przechodzi koło Ciebie, kiedy Ty leżysz na plaży korzystając ze słońca. Może któraś z nich zwróci uwagę na nazwę firmy umieszczonej na kocu i odwiedzi stronę internetową bądź skorzysta z podanego numeru telefonu.
  3. Kubek termiczny/butelka - zawsze warto mieć pod ręką butelkę wody bądź kubek ulubionej kawy, a najlepiej gdyby widniało na nich logo lub nazwa naszego przedsiębiorstwa.
  4. Brelok - mała rzecz, ale jakże skuteczna. Możesz go przyczepić do kluczy, plecaka czy walizki. Weź kilka w zapasie i podaruj nowo poznanym osobom na urlopie.
  5. Latawiec/bumerang - wyobraź sobie wakacje bez gromady dzieci dookoła. Niemożliwe. Ale skoro dzieci, to i rodzice. Może oni będą chcieli dowiedzieć się więcej o firmie, której symbol widać na zabawce, pożyczonej im przez Ciebie, lub też sam zdecydujesz się wkroczyć do aktywnej zabawy z maluchami.
wróć do aktualności