Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

TOUCH PEN

2017-06-09
TOUCH PEN

Z biegiem czasu ludzie coraz częściej i chętniej korzystają ze sprzętu elektronicznego. Urządzenia mobilne, takie jak tablety czy smartphony z ekranem dotykowym już na stałe zagościły w naszym życiu. Obsługę takich wyświetlaczy ułatwia bardzo Touch Pen. Touch Pen to długopis z końcówką do obsługi ekranów dotykowych, który w połączeniu z nadrukiem reklamowym może stać się skutecznym artykułem reklamowym. Naszym zdaniem jest to wspaniały pomysł na promocję firmy, gdyż grono użytkowników smartphonów stale się powiększa.

Każda branża aby odnaleźć się w obecnym świecie i czerpać zysk, musi wciąż uaktualniać swoje produkty, usługi a także gadżety reklamowe. Decydując się na Touch Pen pokazujemy, że nasza firma jak i nasi klienci są na bieżąco z nowinkami technologicznym. Podążanie za duchem czasu to zdecydowanie skuteczny sposób promocji przedsiębiorstwa.  

Długopisy z końcówką do ekranów dotykowych idealnie sprawdzą się dla firm związanych z elektroniką, ale nie tylko. Każdy korzystający z ekranów dotykowych na pewno ucieszy się z takiego podarunku promocyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą długopisów firmy Studio Siedem Grzegorz Żółtowski przeznaczonych nie tylko do pisania, lecz także do obsługi ekranów dotykowych.

Całą ofertę gadżetów do ekranów dotykowych odnajdą Państwo tutaj:
https://www.studiosiedem.com.pl/kategoria-do-ekranow-dotykowych,22.html

wróć do aktualności