Zapomnij o plączących się kabelkach! 5 propozycji gadżetów Bluetooth

2023-03-20
Zapomnij o plączących się kabelkach! 5 propozycji gadżetów Bluetooth

Nowoczesne technologie sprawiają, że życie staje się prostsze. Nowinki techniczne, szczególnie te wykorzystujące technologię Bluetooth, stanowią także ciekawy pomysł na gadżet reklamowy. Jakie elementy warto wybrać?
 

Co warto wiedzieć o technologii Bluetooth?

Urządzenia z funkcją Bluetooth działają w oparciu o moduły Bluetooth, które odpowiadają za przesyłanie i odbieranie danych, umożliwiając dwustronną komunikację. Standard ten ma wiele zalet. Jedną z nich jest oczywiście fakt, że urządzenia działają bezprzewodowo, co ułatwia ich wykorzystywanie i ogranicza konieczność stosowania tradycyjnych kabli. Kolejną korzyścią jest niskie zużycie energii, czyli możliwość dłuższego użytkowania urządzenia przy jednym ładowaniu.
 

5 gadżetów z technologią Bluetooth

Wykorzystanie gadżetów z technologią Bluetooth jako prezentu dla lojalnych klientów, czy ważnych kontrahentów, jest ciekawym pomysłem. Jakie propozycje warto wybrać?

Najważniejsze gadżety promocyjne, które znajdziesz w naszej ofercie to:

  • Głośniki bezprzewodowe. Dostępne w różnych kolorach i wzorach. Są przydatne na każdej domówce, trafią szczególnie do młodych klientów.
  • Słuchawki bezprzewodowe, które zyskały popularność i które są funkcjonalnym gadżetem reklamowym.
  • Ładowarki bezprzewodowe o różnych parametrach. Bardzo wygodne propozycje, które powoli podbijają polski rynek. Gadżety te na pewno przyciągną uwagę i sprawią, że Twoja firma będzie postrzegana jako przedsiębiorstwo dbające o swoich klientów.
  • Smart watche w różnych kolorach i o różnych funkcjach. Łączą się z telefonem poprzez Bluetooth, mają liczne funkcje i stanowią ciekawy gadżet.
  • Bezprzewodowe myszki do komputera. Wygodne i przydatne. Logo lub nazwa firmy umieszczone na ich powierzchni będą widoczne w czasie codziennego użytkowania.
wróć do aktualności