Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Zegarki reklamowe - naręczne i ścienne

2020-02-01
Zegarki reklamowe - naręczne i ścienne
Dziś akcesoria reklamowe przybierają różnorodne formy. Nikogo nie dziwi już długopis z wygrawerowaną nazwą firmy, czy kubek nawiązujący do jej oferty. Aby wyróżniać się na rynku i przyciągnąć do siebie nowych klientów oraz zaznaczyć się w pamięci kontrahentów, warto zainwestować w oryginalne gadżety. Ich przykładami mogą być zegarki reklamowe, zarówno te naręczne, jak i ścienne.

 

Naręczne zegarki reklamowe

Profesjonalne firmy produkujące akcesoria reklamowe, mają w swojej ofercie różnorodne zegarki naręczne. Taka reklama zapewni przedsiębiorstwu, które ją wybierze, prestiż. Na czasomierz spogląda się co najmniej kilkanaście razy w ciągu dnia, więc jeśli będzie na nim grawer z logiem firmy, można mieć pewność, że obdarowana osoba nie zapomni, od kogo go dostała. Ponadto, każdy właściciel przedsiębiorstwa wie, że nie na każdą okazję wypada dać tradycyjne akcesoria reklamowe, takie jak koszulka czy długopis. Spotkania z ważnymi kontrahentami wymagają gustownych prezentów, a takie są zegarki naręczne. Istotne jest również to, że dziś można wybrać taki czasomierz, który spodoba się pewnej siebie bizneswoman, jak i, znaleźć zegarek dla zabieganego menadżera.
 

Ścienne zegarki reklamowe

Chcąc zadbać o reklamę przedsiębiorstwa, warto także zainwestować w zegary ścienne z logiem lub nazwą firmy. Są to również rzadziej spotykane, a więc oryginalne i przyciągające wzrok formy promocji przedsiębiorstwa. Takie zegary mogą znajdować się w biurze, dzięki czemu w pamięci klientów, za każdym razem, gdy postanowią sprawdzić, która jest godzina, utrwali się logo firmy. Powieszenie czasomierza wiąże się z minimalnym wysiłkiem, a przynosi korzyści, eksponując markę.
wróć do aktualności