Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Odzież biznesowa damska i męska

produkty

sortowanie
pokaż

Damska i męska odzież biznesowa z firmowym znakowaniem to propozycja dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o perfekcyjny wygląd pracowników. Będzie stanowiła idealny nośnik dyskretnej, a przy tym skutecznej reklamy. Biznesowa odzież z nadrukami lub haftami firmowymi pozwoli również na budowę profesjonalnego wizerunku Państwa przedsiębiorstwa.

Proponujemy Państwu szeroki wybór koszul w wersjach z długim oraz krótkim rękawem. To odzież idealna do samodzielnego noszenia oraz zakładania pod marynarkę, jako część eleganckiego garnituru. Elementy prezentacji wizualnej są możliwe do zamieszczenia techniką haftu bądź nadruku. Na specjalne zamówienie możemy też zamieścić wybrany grawerunek na guzikach. Zachęcamy do zapoznania z produktami dostępnymi na liście oraz do wyboru tych najbardziej odpowiadających Państwa gustom.

Odzież biznesowa z firmowym znakowaniem

Dostępna w naszej ofercie biznesowa odzież reklamowa to nie tylko klasyczne koszule z logo firmy, ale również cała gama eleganckich, damskich i męskich dodatków, jak apaszki czy krawaty. U nas mogą Państwo zamówić praktyczną i stylową odzież biznesową z firmowym znakowaniem. Wśród naszego asortymentu znaleźć można również eleganckie swetry i kardigany, na których wykonamy precyzyjne hafty reklamowe.

Proponujemy szeroki wybór biznesowej odzieży damskiej i męskiej. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo ubrania dla pracowników na każdym stanowisku. Wiele dostępnych fasonów umożliwi indywidualny dobór ubioru, aby każdy członek zespołu nie tylko dobrze się prezentował, ale również czuł się komfortowo.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo komfortowe fasony odzieży biznesowej, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dostępne są modele łatwe w czyszczeniu i nie wymagające prasowania, które doskonale sprawdzą się jako dzież dla pracowników branży gastronomicznej czy obiektów hotelowych. Koszule biznesowe z wysokogatunkowej bawełny to z kolei propozycja dla przedsiębiorstw, w których niezwykle istotna jest perfekcyjna prezencja – kancelarii adwokackich czy instytucji finansowych. Precyzyjne hafty firmowe oraz znakowanie na guzikach stworzą z nich również narzędzie marketingowe.

Odzież biznesowa z logo może być kluczem do sukcesu w wielu branżach!