Odzież pracownicza

produkty

sortowanie
pokaż

Bezpieczeństwo w pracy to wartość nadrzędna. Udostępniamy ubiór dzięki któremu wykonywanie obowiązków służbowych jest komfortowe i nie stwarza ryzyka utraty zdrowia. W ramach oferty odzieży pracowniczej prowadzimy sprzedaż kurtek, kamizelek odblaskowych, koszulek polo, a także spodni w różnych wariantach rozmiarowych. Pracownikom branż specjalistycznych oferujemy dopasowane kostiumy robocze.

Ogromnym atutem naszych modeli ubrań pracowniczych jest duża ilość kieszeni, umożliwiająca przechowywanie niezbędnych narzędzi pracy, a także akcesoriów tę pracę ułatwiających (na przykład telefon komórkowy). Wolną przestrzeń na ubiorze można wykorzystać na rozmieszczenie nadruków informacyjnych lub reklamowych, według Państwa sugestii i wskazań projektowych. Chętnie podejmiemy się każdego zlecenia.

Poszczególne modele ubrań roboczych wraz z przypisanymi do nich numerami katalogowymi można znaleźć poniżej. Zachęcamy do przejrzenia dostępnego asortymentu oraz do złożenia zamówienia na wybrane produkty. W wycenie zamówienia pomoże nasz kalkulator nadruków.