Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Gadżety reklamowe

 
Gadżety reklamowe są jedną z najstarszych i niezwykle atrakcyjnych form promocji przedsiębiorstwa. Nawet niewielkie przedmioty ozdobione logotypem firmy są mocnym nośnikiem reklamy, wszakże każdy z nas używa długopisów, kubków czy lub notesów. Istnieje możliwość stworzenia gadżetów uniwersalnych, trafiających do odbiorców w całym kraju, jak i bardziej spersonalizowanych pod dany region, na przykład w Krakowie. Na gadżety reklamowe należy dziś spojrzeć nieco szerzej - urządzenia przenośne i gadżety elektroniczne są niezwykle szybko rozwijającym się segmentem. Sprawę trzeba postawić jasno, gadżeciarzy nigdy nie zabraknie!
 

Czym kierować się przy doborze gadżetów reklamowych?


Wybór odpowiednich gadżetów reklamowych bywa trudnym zadaniem. Decyzja powinna być oparta na naturze i osobowości naszego przedsiębiorstwa. Nie musimy jednak trzymać się sztywno przyjętych norm i form promocji! Nasza agencja reklamowa realizuje najbardziej nowatorskie pomysły i koncepcje Klientów. Gadżet powinien podkreślać pozycję firmy w oczach potencjalnych partnerów biznesowych i zapewniać o tym, że jesteśmy godni zaufania. Artykuły promocyjne trafnie dobrane do charakteru firmy i panującego wokół niej klimatu, będą skutecznie oddziaływać na reputację naszej marki. Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem doradzą Państwu co wybrać aby otrzymać najlepsze gadżety i upominki reklamowe.
 

produkty

sortowanie
pokaż