Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety reklamowe

Gadżety firmowe to popularny sposób na reklamę. Obdarowanie swoich klientów lub pracowników praktycznym produktem z logo lub nazwą sprawi, że stanie się on skutecznym nośnikiem reklamy. W czasach tak dużej konkurencji warto skorzystać z nieograniczonych możliwości, jakie dają agencje reklamowe. Studio Siedem z Krakowa oferuje szeroki zakres gadżetów reklamowych na miarę najbardziej zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań. Naszym celem jest tworzenie takiego asortymentu, który pomoże Państwu wyróżnić się na tle innych. Oferujemy zarówno akcesoria biurowe – w tym również kalendarze książkowe, produkty do użytku domowego – m.in. kubki z nadrukiem, jak i podróżne. Ponadto, z uwagi na rozwijającą się technologię stworzyliśmy także gadżety firmowe z zakresu elektroniki! Jesteśmy pełni nadziei, że tak szeroka oferta spełni oczekiwania wszystkich naszych klientów, a w przyszłości – sprawi przyjemność również Państwa klientom.

Gadżety reklamowe z nadrukiem

Tym, co sprawia, że gadżety reklamowe są tak wyjątkowe i skuteczne jest spersonalizowany nadruk. To on nadaje im mocy, sprawia, że klienci kojarzą dany produkt z Państwa firmą, a w efekcie – zwiększają Państwa zasięgi oraz sprawiają, ze dawni klienci chętniej wracają, by skorzystać z oferowanych usług. Decydując się na produkcję gadżetów reklamowych z nadrukiem warto zatem zadbać nie tylko o estetykę jego wykonania, ale także jakość. Firma Studio Siedem korzysta z nowoczesnych technologii, dzięki którym uzyskane nadruki są wyjątkowo odporne na ścieranie. Nasza agencja realizuje najbardziej nowatorskie pomysły i koncepcje klientów. Gadżet reklamowy z nadrukiem powinien podkreślać pozycję firmy w oczach potencjalnych partnerów biznesowych i zapewniać o tym, że są Państwo godni zaufania. Trafnie dobrane do charakteru firmy i panującego wokół niej klimatu, będą skutecznie oddziaływać na reputację naszej marki. Nasi konsultanci z wieloletnim doświadczeniem doradzą Państwu co wybrać, aby otrzymać najlepsze gadżety reklamowe.

 

produkty

sortowanie
pokaż