Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety do domu

Kampanie reklamowe nie muszą być prowadzone w sposób głośny i szumny. Bardzo dużą siłę oddziaływania mają przekazy bazujące na dyskretnej ekspozycji. Tego typu efekt możemy osiągnąć poprzez rozmieszczanie treści reklamowych na przedmiotach codziennego użytku – najlepiej tych znajdujących się w domach. Gadżety do domu posiadają szereg walorów praktycznych i estetycznych, przydając się przy wykonywaniu rutynowych czynności domowych w kuchni, łazience czy salonie.

Artykuły promocyjne do kuchni, łazienki i nie tylko

Noże, foremki, zestawy obiadowe – to tylko przykłady przedmiotów, na których możemy przemycić treść reklamową, poprzez umieszczenie logotypu czy ciekawej grafiki. Osobom lubiącym przygotowywać i spożywać posiłki w gronie najbliższych, polecamy nasze grille z praktycznymi zestawami akcesoriów, na których można zamieścić nadruk (zobacz też gadżety reklamowe z nadrukiem).

Odrębną grupą przydatnych artykułów promocyjnych stanowią te, które widujemy w łazienkach. Proponujemy gadżety użyteczne zarówno dla pań, jak i dla panów. Są to między innymi zestawy do pielęgnacji ciała, szlafroki, kosmetyki. Nasza oferta składa się z kilkuset najróżniejszych przedmiotów, a na każdym możemy umieścić grafikę, logo lub inny nadruk.

produkty

sortowanie
pokaż