Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Torby plecaki

Torby i plecaki reklamowe z logo Państwa firmy to uniwersalne upominki, które z pewnością zadowolą wszystkich klientów i to niezależnie od ich wieku. Młodsze osoby każdego dnia wykorzystują plecaki do przenoszenia książek, zeszytów oraz pozostałych akcesoriów niezbędnych w nauce. Młodzież zwykle preferuje plecaki w nietuzinkowych, nieraz bardzo odważnych kolorach oraz kształtach i takie warianty dostępne są w naszej ofercie. Jeśli Państwa działania marketingowe skierowane są do starszych odbiorców, świetną propozycją będą plecaki z przegrodą do przenoszenia laptopa. Bardziej stonowana kolorystyka i eleganckie wykończenie z pewnością spodoba się osobom pracującym. W naszej ofercie dostępne są również pojemne torby, walizki i worki, na których również możemy umieścić dowolny nadruk. Przedmioty codziennego użytku są idealnymi gadżetami reklamowymi, a logo firmy pojawi się wszędzie tam, gdzie obdarowana przez Państwa osoba wybierze się z plecakiem lub torbą. Posiadamy bogaty asortyment, więc z pewnością znajdą Państwo model idealnie wpisujący się w charakter firmy i danej kampanii reklamowej.
 

produkty

sortowanie
pokaż