Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Torby plecaki

Torby i plecaki reklamowe z logo Państwa firmy to uniwersalne upominki, które z pewnością zadowolą wszystkich klientów i to niezależnie od ich wieku. Młodsze osoby każdego dnia wykorzystują plecaki do przenoszenia książek, zeszytów oraz pozostałych akcesoriów niezbędnych w nauce. Młodzież zwykle preferuje plecaki w nietuzinkowych, nieraz bardzo odważnych kolorach oraz kształtach i takie warianty dostępne są w naszej ofercie. Jeśli Państwa działania marketingowe skierowane są do starszych odbiorców, świetną propozycją będą plecaki z przegrodą do przenoszenia laptopa. Bardziej stonowana kolorystyka i eleganckie wykończenie z pewnością spodoba się osobom pracującym. W naszej ofercie dostępne są również pojemne torby, walizki i worki, na których również możemy umieścić dowolny nadruk. Przedmioty codziennego użytku są idealnymi gadżetami reklamowymi, a logo firmy pojawi się wszędzie tam, gdzie obdarowana przez Państwa osoba wybierze się z plecakiem lub torbą. Posiadamy bogaty asortyment, więc z pewnością znajdą Państwo model idealnie wpisujący się w charakter firmy i danej kampanii reklamowej.
 

produkty

sortowanie
pokaż