Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety promocyjne

Gadżety promocyjne mogą przyjmować różnorodne oblicza. Kubki czy koszulki z nadrukiem stanowią już swoistą klasykę gatunku, jednak nie ograniczają możliwości kreowania kampanii reklamowych. Nowoczesne techniki nadruku umożliwiają rozmieszczenie logotypu na niemal dowolnym przedmiocie, powierzchni i materiale. W zaprezentowanej ofercie gadżetów promocyjnych znajdą Państwo przybory i akcesoria dedykowane rozmaitym grupom odbiorców, niezależnie od wieku.

Smycze reklamowe i inne akcesoria

Co zatem dla Państwa przygotowaliśmy? Bogatą gamę produktów, wśród których wiodącą rolę pełnią smycze reklamowe. Funkcjonalna smycz reklamowa z firmową grafiką, napisem czy logotypem stanowi praktyczne akcesorium, możliwe do zawieszenia między innymi na szyję. Da się na nim przetrzymywać na przykład klucze czy identyfikator do drzwi. To doskonały element wyposażenia widywany w biurach, na targach, różnego typu eventach – wszędzie tam, gdzie przebywa masa ludzi, którym możemy zareklamować dany produkt bądź usługę.

Nasz asortyment gadżetów promocyjnych jest też bogaty w liczne przedmioty dla majsterkowiczów, takie jak wielofunkcyjne scyzoryki czy zestawy narzędzi, a także zestawy barbecue dla osób kochających grillowanie, latarki, dodatki rowerowe oraz wiele, wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej!

produkty

sortowanie
pokaż