Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Kubki

Myśląc o typowych gadżetach reklamowych, przychodzi nam na myśl wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z pierwszych, które nasuwa się na myśl, są bez wątpienia kubki reklamowe. To przedmioty powszechnego użytku, widywane w każdej domowej kuchni oraz na firmowych biurkach. Nic dziwnego, że kubki z logo przedsiębiorstwa stanową istotne narzędzie marketingu, które jest chętnie rozprowadzane wśród współpracowników, klientów i kontrahentów przy okazji spotkań biznesowych, konferencji oraz wizyt na targach.

Kubek jako artykuł reklamowy

Małe codzienne przedmioty też odgrywają znaczącą rolę przy eksponowaniu treści reklamowych i promowaniu pożądanego wizerunku, a kubki z nadrukiem sprawdzają się w tym nie gorzej niż efektowne billboardy czy reklamy telewizyjne. Podarowany kubek z nadrukiem przez długi czas przypomina o firmie, dzięki czemu pozwala uzyskać efekt jakiego może nie przysporzyć wiele artykułów reklamowych. W naszej ofercie dostępne są rozmaite typy kubków – wyroby ceramiczne, bambusowe, metalowe i inne. Na liście poniżej znajdą Państwo obecnie dostępne modele. Wierzymy, że nasz asortyment sprosta Państwa oczekiwaniom.

produkty

sortowanie
pokaż