Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Długopisy metalowe z nadrukiem

Jednym z najpopularniejszych nośników reklamy są długopisy z nadrukiem. Studio Siedem oferuje szeroki wybór tych produktów, w tym przedstawione poniżej długopisy metalowe. Dzięki nim można dotrzeć ze swoim przekazem do wielu potencjalnych klientów. Oprócz tego są niezwykle eleganckie i praktyczne. Doskonale sprawdzają się podczas targów, prezentacji oraz różnorodnych eventów. Mogą stanowić również doskonały element podarku dla partnera biznesowego.

Długopisy reklamowe dostępne są w naszym asortymencie w wielu wariantachZnajdą Państwo wśród nich klasyczne długopisy pakowane w ozdobne pudełka, praktyczne długopisy z gumowymi paskami ułatwiającymi wygodne chwytanie oraz pisanie, a także kolorowe długopisy stalowe. Oferujemy również efektowne długopisy z nadrukiem, na których umieścić można logo firmy lub krótki tekst z informacjami, które chcecie rozpowszechnić. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

produkty

sortowanie
pokaż