Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Akcesoria piśmiennicze

Długopisy reklamowe

 
Przyrząd służący do pisania został wynaleziony w 1938 roku poprzez dziennikarza i artystę z Węgier Laszkó Biró. Pierwsza manufaktura długopisów odbyła się w Buenos Aires w 1944 r. Długopisy składają się z obudowy, wkładu - czyli rurki wypełnionej tuszem, oraz z obsadki. Dzięki temu wynalazkowi można pisać na papierze i innych powierzchniach przez stosunkowo długi czas.
 

Długopisy w reklamie

zajmują wysoką pozycję i są w ścisłej czołówce najskuteczniejszych gadżetów promocyjnych. Jako przyrząd wystepujący w dużej ilości oraz eksploatowany codziennie, szczególnie w biznesie, stanowią one atrakcyjne i skutecznie działające na użytkownika promocyjnego miejsce do zaprezentowania logo czy motto firmy. Trudno znaleźć inny, tak masowo występujący i tak bardzo widoczny produkt, który dla większości z nas jest niezbędnym towarzyszem przez większą część dnia. Ludzie kochają upominki, które są przydatne i których mogą korzystać na codzień. Długopisy reklamowe są bardzo łatwe do dystrybucji, ich oryginalne wykonanie przyciąga wzrok i skupia uwagę, zaś wysoka jakość wykonania pozwala cieszyć się nimi przez długi czas.
 

produkty

sortowanie
pokaż