Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Gadżety piśmiennicze

Długopisy reklamowe to doskonałe nośniki reklamy, wykorzystywane w codziennym życiu – podczas pobytu w pracy oraz przy zapisywaniu domowych notatek. Oferujemy długopisy w wielu zróżnicowanych wariantach, w tym modele plastikowe, metalowe oraz ekologiczne.

Gadżety piśmiennicze

Dysponujemy gadżetami piśmienniczymi na każdą kieszeń, dostosowanymi do rozmaitych okazji. Znajdą wśród nich Państwo standardowe wersje produktów oraz nieco droższe odmiany premium. Okazały asortyment długopisów reklamowych uzupełniają między innymi ołówki, pióra, kredki oraz zestawy i akcesoria piśmiennicze.

Długopisy z nadrukiem

Długopisy przydają się zawsze i wszędzie. To doskonały pomysł na upominek. Elegancko opakowany długopis metalowy z pewnością sprawdzi się w charakterze praktycznego podarku przeznaczonego dla partnera biznesowego, zaś długopisy ekologiczne z logo firmy mogą być rozdawane w trakcie imprez masowych bądź innych eventów. Długopisy reklamowe możemy dodatkowo wzbogacić o nadruki wykonane metodą sitodruku lub laserowy grawer. Takie efektowne długopisy z nadrukiem jeszcze skuteczniej wypełnią swoją funkcję reklamową. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego szerokiego asortymentu długopisów oraz pozostałych gadżetów reklamowych. Szczegóły poniżej.

produkty

sortowanie
pokaż