Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety piśmiennicze

Długopisy reklamowe to doskonałe nośniki reklamy, wykorzystywane w codziennym życiu – podczas pobytu w pracy oraz przy zapisywaniu domowych notatek. Oferujemy długopisy w wielu zróżnicowanych wariantach, w tym modele plastikowe, metalowe oraz ekologiczne.

Gadżety piśmiennicze

Dysponujemy gadżetami piśmienniczymi na każdą kieszeń, dostosowanymi do rozmaitych okazji. Znajdą wśród nich Państwo standardowe wersje produktów oraz nieco droższe odmiany premium. Okazały asortyment długopisów reklamowych uzupełniają między innymi ołówki, pióra, kredki oraz zestawy i akcesoria piśmiennicze.

Długopisy z nadrukiem

Długopisy przydają się zawsze i wszędzie. To doskonały pomysł na upominek. Elegancko opakowany długopis metalowy z pewnością sprawdzi się w charakterze praktycznego podarku przeznaczonego dla partnera biznesowego, zaś długopisy ekologiczne z logo firmy mogą być rozdawane w trakcie imprez masowych bądź innych eventów. Długopisy reklamowe możemy dodatkowo wzbogacić o nadruki wykonane metodą sitodruku lub laserowy grawer. Takie efektowne długopisy z nadrukiem jeszcze skuteczniej wypełnią swoją funkcję reklamową. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego szerokiego asortymentu długopisów oraz pozostałych gadżetów reklamowych. Szczegóły poniżej.

produkty

sortowanie
pokaż