Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety biurowe

Istnieją przedmioty bez których nie może obyć się żadne profesjonalne biuro. Nasza agencja reklamowa udostępnia je dla Państwa w niezwykle atrakcyjnej cenie. Gadżety biurowe obecne w ofercie Studia Siedem to wszelkiego rodzaju notesy, przyborniki i teczki, a także nowoczesne gadżety elektroniczne, takie jak kamery Wi-Fi, wskaźniki laserowe czy też bezprzewodowe głośniki. Całość proponowanego asortymentu biurowego wraz ze szczegółowymi opisami i cenami jest dostępna na poniższym wykazie. Serdecznie polecamy.

Przedmioty biurowe z reklamą

Wszystkie gadżety biurowe zakupione w naszej firmie mogą Państwo przyozdobić w dowolny logotyp, napis bądź grafikę. Istnieje też możliwość wytłoczenia gustownego napisu na gadżetach biurowych wykonanych ze skóry bądź materiału. Drukarnia Siedem jest otwarta na realizację najróżniejszych koncepcji reklamowych i idei. Chcą Państwo zrealizować swój nietypowy pomysł? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z pewnością będziemy w stanie wcielić go w życie.

produkty

sortowanie
pokaż