Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Kategorie

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Gadżety biurowe

Istnieją przedmioty bez których nie może obyć się żadne profesjonalne biuro. Nasza agencja reklamowa udostępnia je dla Państwa w niezwykle atrakcyjnej cenie. Gadżety biurowe obecne w ofercie Studia Siedem to wszelkiego rodzaju notesy, przyborniki i teczki, a także nowoczesne gadżety elektroniczne, takie jak kamery Wi-Fi, wskaźniki laserowe czy też bezprzewodowe głośniki. Całość proponowanego asortymentu biurowego wraz ze szczegółowymi opisami i cenami jest dostępna na poniższym wykazie. Serdecznie polecamy.

Przedmioty biurowe z reklamą

Wszystkie gadżety biurowe zakupione w naszej firmie mogą Państwo przyozdobić w dowolny logotyp, napis bądź grafikę. Istnieje też możliwość wytłoczenia gustownego napisu na gadżetach biurowych wykonanych ze skóry bądź materiału. Drukarnia Siedem jest otwarta na realizację najróżniejszych koncepcji reklamowych i idei. Chcą Państwo zrealizować swój nietypowy pomysł? Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Z pewnością będziemy w stanie wcielić go w życie.

produkty

sortowanie
pokaż