Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety elektroniczne

W dobie nowinek technologicznych, gadżety elektroniczne stanowią doskonały pomysł na prezent. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – większość z nas zwyczajnie lubi elektronikę i chętnie korzysta z niej na co dzień! Z roku na rok coraz większą sympatię klientów zaskarbiają sobie między innymi smartwatche, czyli elektroniczne zegarki z wyświetlaczami, które można łatwo skonfigurować ze smartfonem. Dzięki temu to właśnie na zegarku otrzymujemy powiadomienia o nowych wiadomościach. Za jego pomocą możemy odbierać i odrzucać połączenia, odtwarzać muzykę bądź też liczyć kroki w trakcie biegu. Nowoczesne smartwatche są świetnie wykonane i bardzo wytrzymałe, więc z pewnością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika elektroniki.

Elektronika z logo firmy

Pozostając w temacie gadżetów dedykowanych urządzeniom mobilnym, rekomendujemy również dostępne w ofercie naszej agencji reklamowej powerbanki. Rokrocznie w telefonach komórkowych montowane są coraz szybciej pracujące procesory oraz większe i bardziej szczegółowe wyświetlacze, które niestety są dość energochłonne – zwłaszcza wtedy, gdy surfujemy po internecie czy oglądamy filmy. Powerbank jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mobilności niezależnie od sytuacji. Ponadto proponujemy inne użyteczne gadżety, takie jak pendrive’y, stacje pogodowe czy kalkulatory. Wymienione produkty – ozdobione logo firmy, chwytliwym hasłem czy też sloganem – będą stanowić praktyczny upominek reklamowy, który nie wyląduje na dnie szuflady, lecz będzie użytkowany i przyniesie szereg korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elektroniki reklamowej!

produkty

sortowanie
pokaż