Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Gadżety elektroniczne

W dobie nowinek technologicznych, gadżety elektroniczne stanowią doskonały pomysł na prezent. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – większość z nas zwyczajnie lubi elektronikę i chętnie korzysta z niej na co dzień! Z roku na rok coraz większą sympatię klientów zaskarbiają sobie między innymi smartwatche, czyli elektroniczne zegarki z wyświetlaczami, które można łatwo skonfigurować ze smartfonem. Dzięki temu to właśnie na zegarku otrzymujemy powiadomienia o nowych wiadomościach. Za jego pomocą możemy odbierać i odrzucać połączenia, odtwarzać muzykę bądź też liczyć kroki w trakcie biegu. Nowoczesne smartwatche są świetnie wykonane i bardzo wytrzymałe, więc z pewnością zadowolą każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika elektroniki.

Elektronika z logo firmy

Pozostając w temacie gadżetów dedykowanych urządzeniom mobilnym, rekomendujemy również dostępne w ofercie naszej agencji reklamowej powerbanki. Rokrocznie w telefonach komórkowych montowane są coraz szybciej pracujące procesory oraz większe i bardziej szczegółowe wyświetlacze, które niestety są dość energochłonne – zwłaszcza wtedy, gdy surfujemy po internecie czy oglądamy filmy. Powerbank jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na mobilności niezależnie od sytuacji. Ponadto proponujemy inne użyteczne gadżety, takie jak pendrive’y, stacje pogodowe czy kalkulatory. Wymienione produkty – ozdobione logo firmy, chwytliwym hasłem czy też sloganem – będą stanowić praktyczny upominek reklamowy, który nie wyląduje na dnie szuflady, lecz będzie użytkowany i przyniesie szereg korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą elektroniki reklamowej!

produkty

sortowanie
pokaż