Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne

Upominki reklamowe przybierają rozmaite formy. Przykładowo, mogą chronić przed… pogodą. Takie są nasze gadżety przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne. To rozwiązania cieszące się sporą popularnością. Można na nich umieścić dowolny nadruk reklamowy.

Wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku do promowania własnej działalności stanowi pomysłową formę reklamy mobilnej. Wszędzie tam, gdzie pojawia się osoba z otrzymanym parasolem reklamowym, przyciąga wzrok kolejnych potencjalnych klientów. Sprzedajemy gadżety w różnych przedziałach cenowych, zatem z pewnością dobiorą Państwo wariant spełniający założenia budżetowe kampanii reklamowej. Szczegółowy wykaz produktów wraz z cenami detalicznymi znajduje się poniżej. Zachęcamy do jego przejrzenia.

Przeciwdeszczowa odzież reklamowa – parasole z nadrukiem

Ogromnym atutem naszej oferty jest przeciwdeszczowa odzież reklamowa, wśród której znajdą Państwo stylowe peleryny i poncza. Powierzchnia ubioru stanowi świetne miejsce na efektywną ekspozycję reklamową. Ewentualny nadruk można umieścić na plecach, froncie lub rękawie. Proponujemy Państwu także parasole z nadrukiem, zdające egzamin podczas akcji promocyjnych w plenerze bądź na targach branżowych. Rozłożona czasza parasola gwarantuje rozległą powierzchnię, na której logo lub grafika będzie dobrze wyeksponowana. Oferujemy wybór parasoli w szerokiej gamie kolorystycznej, o różnej wielkości i kształcie rączki oraz sposobie otwierania. Bez problemu dobiorą Państwo wariant odpowiedni do rangi wydarzenia. Czy słońce, czy deszcz.. zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

produkty

sortowanie
pokaż