Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Gadżety podróżne

Niezależnie czy chodzi o weekendowy wyjazd za miasto, czy też kilkudniową wycieczkę w nieznane miejsca, stały element naszego podręcznego wyposażenia stanowią akcesoria i gadżety podróżne. Nic w tym zresztą dziwnego. W trakcie wyjazdów przydają się rozmaite przedmioty – poczynając od termosów, przez koce, na dmuchanych materacach skończywszy. Warto również pamiętać o naszych pociechach – w trakcie biwakowych zabaw „pod chmurką świetnie” sprawdzają się gotowe zestawy gier, a na plaży dmuchana piłka.

Podróżne artykuły reklamowe

Gadżety turystyczne mogą mieć także inne, nietypowe zastosowania. Przy odrobinie inwencji i pomysłowości można z nich uczynić doskonałe artykuły reklamowe. W ten sposób mogą się wypromować zwłaszcza przedsiębiorstwa związane z branżą turystyczną. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo liczne gadżety użyteczne w trakcie podróżowania samolotem, samochodem bądź autobusem, w tym ładowarki samochodowe do telefonów, zagłówki czy też pojemniki do przechowywania prowiantu. Dysponujemy ogromnym asortymentem najróżniejszych gadżetów reklamowych, które odnajdą Państwo na poniższym wykazie. W razie pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Z przyjemnością odpowiemy na pytania, a także udzielimy wyczerpujących informacji na temat całości oferowanego asortymentu.

produkty

sortowanie
pokaż