Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Czapki, daszki, kapelusze (lato)

Lato to doskonały czas na odkurzenie dawno porzuconych okryć głowy, takich jak czapki, daszki czy letnie kapelusze. Czapka z daszkiem to ubraniowa klasyka gatunku, która sprawdza się w casualowych sytuacjach, niezależnie od wieku czy płci osoby noszącej. Sprzedajemy czapki pokryte materiałem bawełnianym, a także modele prześwitujące (tzw. siateczkowe), podzielone na kilka paneli. Obszar czapki mogą Państwo zagospodarować w dowolny sposób, zamieszczając tam ważną dla siebie treść marketingową. Taka czapka sprawdza się doskonale w charakterze upominku reklamowego. Może być noszona w trakcie codziennych spacerów, może też stanowić element ubioru służbowego. Dowolne kolory i nadruki – wszystko uzależnione wyłącznie od Państwa preferencji i oczekiwań.

Asortyment czapek z daszkiem doskonale uzupełniają daszki, to znaczy osobne nakrycia chroniące wzrok przed promieniami słońca. Powierzchnia daszka również jest dostępna do zagospodarowana na uzgodniony z Państwem sposób. Wspólnie ustalimy projekt graficzny nakrycia głowy. Nasza firma zadba o jego realizację. W celu doprecyzowania warunków zamówienia, wystarczy się z nami skontaktować i podać numer katalogowy produktu.

Z czapką z daszkiem doskonale skomponuje się dostępna w naszym magazynie koszulka polo oraz inne letnie koszulki z nadrukiem, które też serdecznie Państwu polecamy.

produkty

sortowanie
pokaż