Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Kalkulacje na telefon

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Upominki reklamowe – Oferta

Jak z pewnością Państwo zauważyli, upominki reklamowe mogą przyjmować najróżniejsze formy. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej nauczyło nas, że nie ma rzeczy niemożliwych, a nowoczesne zaplecze technologiczne umożliwia nam spełnienie wszystkich oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajduje się aktualnie kilkadziesiąt tysięcy produktów. Są to najróżniejsze upominki reklamowe, począwszy od długopisów z nadrukiem, przez głośniki Bluetooth, aż po designerskie krzesła biurowe. Na wszystkich przedmiotach znajdujących się w naszym asortymencie możemy umieścić Państwa logo, tekst bądź inną formę reklamy.

Spersonalizowany, czyli dopasowany do potrzeb

Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Owszem, możemy podarować naszemu kontrahentowi koszulkę z nadrukiem, ale czy będzie to prezent odpowiedni do rangi spotkania? Zdecydowanie lepszym wyborem jest coś gustownego, praktycznego i zachwycającego jakością wykonania. Może zegarek z umieszczonym na zamówienie grawerem? Żaden problem.

Karafka, lodówka do wina, smartwatch? To również znajduje się w naszej ofercie. Nie bez powodu wspomnieliśmy, że jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań odnośnie poszczególnych produktów, dostępnych technik naniesienia nadruku bądź naszych możliwości technologicznych, prosimy o kontakt. Nasi wykwalifikowani konsultanci z pewnością udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat naszych upominków reklamowych.


Czapki, daszki, kapelusze (lato)

Lato to doskonały czas na odkurzenie dawno porzuconych okryć głowy, takich jak czapki, daszki czy letnie kapelusze. Czapka z daszkiem to ubraniowa klasyka gatunku, która sprawdza się w casualowych sytuacjach, niezależnie od wieku czy płci osoby noszącej. Sprzedajemy czapki pokryte materiałem bawełnianym, a także modele prześwitujące (tzw. siateczkowe), podzielone na kilka paneli. Obszar czapki mogą Państwo zagospodarować w dowolny sposób, zamieszczając tam ważną dla siebie treść marketingową. Taka czapka sprawdza się doskonale w charakterze upominku reklamowego. Może być noszona w trakcie codziennych spacerów, może też stanowić element ubioru służbowego. Dowolne kolory i nadruki – wszystko uzależnione wyłącznie od Państwa preferencji i oczekiwań.

Asortyment czapek z daszkiem doskonale uzupełniają daszki, to znaczy osobne nakrycia chroniące wzrok przed promieniami słońca. Powierzchnia daszka również jest dostępna do zagospodarowana na uzgodniony z Państwem sposób. Wspólnie ustalimy projekt graficzny nakrycia głowy. Nasza firma zadba o jego realizację. W celu doprecyzowania warunków zamówienia, wystarczy się z nami skontaktować i podać numer katalogowy produktu.

Z czapką z daszkiem doskonale skomponuje się dostępna w naszym magazynie koszulka polo oraz inne letnie koszulki z nadrukiem, które też serdecznie Państwu polecamy.

produkty

sortowanie
pokaż