Darmowa dostawa

Na terenie Krakowa

Skontaktuj się telefonicznie

Zadzwoń teraz: 12 419 22 59

Akcesoria reklamowe

Akcesoria reklamowe to popularny sposób na promocję. Jednak, aby były skuteczne muszą być odpowiednio dostosowane do rodzaju i rangi firmy. Wychodzimy z założenia, że w branży reklamowej nie ma rozwiązań uniwersalnych, sprawdzających się idealnie w każdych warunkach. Proste podarunki doskonale sprawdzą się na większą skalę, m.in. jako standardowy dodatek do zakupów, jednak nie będą wystarczające w przypadku klientów strategicznych, na których znacznie lepsze wrażenie wywołają np. gustowne kubki z nadrukiem. Wiemy, jak zróżnicowane upodobania i potrzeby mają nasi klienci. Pragniemy być miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego stworzyliśmy asortyment obejmujący kilkadziesiąt tysięcy materiałów reklamowych – od ołówków, poprzez ceramikę, aż po krzesła biurowe. Ponadto, dla miłośników niestandardowych rozwiązań posiadamy także gadżety reklamowe. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom!

Artykuły promocyjne dostępne w sklepie Studio Siedem w Krakowie otwierają przed Państwem niemal nieograniczone możliwości. Wysokogatunkowe materiały, solidne wykonanie oraz doskonała estetyka – to coś, co łączy oferowane przez nas produkty. Na wszystkich artykułach reklamowych możemy wykonać nadruk w postaci logo, tekstu, bądź dowolnej grafiki. Samodzielnie kontrolujemy każdy etap procesu powstawania, dlatego bez obaw możemy Państwu zagwarantować ich solidność, odporność na ścieranie oraz precyzyjne wykonanie.


Akcesoria piśmiennicze

produkty

sortowanie
pokaż

Długopisy reklamowe

 
Przyrząd służący do pisania został wynaleziony w 1938 roku poprzez dziennikarza i artystę z Węgier Laszkó Biró. Pierwsza manufaktura długopisów odbyła się w Buenos Aires w 1944 r. Długopisy składają się z obudowy, wkładu - czyli rurki wypełnionej tuszem, oraz z obsadki. Dzięki temu wynalazkowi można pisać na papierze i innych powierzchniach przez stosunkowo długi czas.
 

Długopisy w reklamie

zajmują wysoką pozycję i są w ścisłej czołówce najskuteczniejszych gadżetów promocyjnych. Jako przyrząd wystepujący w dużej ilości oraz eksploatowany codziennie, szczególnie w biznesie, stanowią one atrakcyjne i skutecznie działające na użytkownika promocyjnego miejsce do zaprezentowania logo czy motto firmy. Trudno znaleźć inny, tak masowo występujący i tak bardzo widoczny produkt, który dla większości z nas jest niezbędnym towarzyszem przez większą część dnia. Ludzie kochają upominki, które są przydatne i których mogą korzystać na codzień. Długopisy reklamowe są bardzo łatwe do dystrybucji, ich oryginalne wykonanie przyciąga wzrok i skupia uwagę, zaś wysoka jakość wykonania pozwala cieszyć się nimi przez długi czas.